Cranberry cyst - drinky

Výživový doplnok s obsahom extraktov z brusníc (obsahuje 40 mg proantokyanidínov - PAC), medvedice lekárskej, zeleného čaju a zľatobyľu pri ťažkostiach močových ciest. Bezgluténový, vegánsky produkt. Balenie 16 drinkov (vrecúšok) po 20 ml (320 ml).

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1401-06
Doba dodania:
ihneď
Obsah balenia:
1 bal.

18,00 €

+ -

Cranberry cyst - drinky

CRANBERRY CYST - NAJLEPŠÍ KAMARÁT MOČOVÝCH CIEST

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku CRANBERRY CYST cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

  • veľmi priaznivé účinky na močové cesty
  • podporuje funkčnosť močového ústrojenstva
  • prispieva k ochrane obličiek a močového mechúra
  • má močopudný účinok, čím prispieva k odstraňovaniu toxínov z tela

 

CRANBERRY CYST - DRINK

Esi Cranberry cyst drink predstavuje doplnok výživy na báze titrovaného extraktu brusníc, zeleného čaju a komplexu bylín na podporu a zlepšenie funkcií močových ciest. Balenie obsahuje 16 vreckových nápojov. Praktický formát môžete mať vždy poruke. Je ideálny na priamu konzumáciu kedykoľveka a kdekoľvek.

Cranberry cyst sa stará sa o zdravé pohodlie a blaho prostredia močového mechúra. Efektívne zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Priaznivo pôsobí na odvodňovanie prebytočných telesných tekutín. Cranberry cyst môžete vypiť aj zriedený s vodou. Vhodné pre vegánov. Bezlepkový so sladidlom.

Použitie:
odporúča sa vypiť 1 vreckový nápoj denne vždy po jedle, ideálne zapiť dostatočným množstvom vody. Pre silnejší účinok 2-3 drinky denne. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.

Zloženie:
čistená voda, stabilizátor: glycerol, extrakt z brusníc (Vaccinium macrocarpon) (30%), proanthokyanidín (0,67%); medvedica lekárska (Arctostaphylos uva ursi) list, extrakt (20%), hydrochinón (arbutín) (0,5%); zelený čaj (Camellia sinensis) list, extrakt (0,5%), zlatobyľ obyčajný (Solidago virga) bylina s kvetmi, extrakt (0,5%), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, zahusťovadlo: guarová guma, antioxidant: kyselina askorbová, konzervant: sorban draselný, sladidlo: neohesperidín DC.

Skladujte: v chlade a suchu

Upozornenie:
Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou liekov, lekárskej starostlivosti ani pestrej stravy.