Cyklické koliesko s magnetom

Novinka

Cyklická pomôcka pre vedomú prácu s lunárnym/menštruačným cyklom ženy. Rozmer: 15 cm. Jazyk: slovenský

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
2002-08
Obsah balenia:
1 ks

4,10 € s DPH 3,42 € bez DPH

+ -

Cyklické koliesko s magnetom

Žena sa počas svojho cyklu mení, pričom prechádza jeho štyrmi fázami: predovulačnou, ovulačnou, predmenštruačnou a menštruačnou. Je to zapríčinené zmenou hladín jej hormónov. Tie ženu ovplyvňujú a menia vnútorné podmienky - jej kondíciu na úrovni fyzickej, emočnej aj energetickej. Ide tu o stálu, zákonitú a pravidelnú zmenu jej silných a slabších stránok v týchto rovinách, ktoré sa dajú zosobniť do 4 archetypov – Panna, Matka, Čarodejka, Vedma. 

Pokiaľ bude žena vedome pracovať s plánovaním činností podľa zákonitostí svojho ženského cyklu, umožní jej to zažívať viac harmónie v živote. Svoje aktuálne nastavenie kvalít môže efektívnejšie využiť pre spokojnejší život a láskavejšie vzťahy s druhými, no predovšetkým sama so sebou. Dá si pozor na svoje slabé stránky v danom období a naopak, využije tie silné, tzv. ženský time management.

Pre okolie bude vďaka koliesku žena čitateľnejšia a aj ostatní budú vedieť, ako so ženou lepšie komunikovať, ako predísť zbytočným nedorozumeniam a očakávaniam.
 

Použitie:
Cyklické koliesko jednoducho umiestnite na chladničku a otáčajte podľa toho, v akej fáze cyklu sa momentálne nachádzate. Každý deň sa zastavte a navnímajte si kvality fázy v sebe. Zároveň sa zamyslite, či to, čo v daný deň plánujete, je v súlade s vaším aktuálnym nastavením a nepôjdete sama proti sebe.
 

Trvanie jednotlivých fáz:

  • Fáza Vedmy - prvý až posledný deň menštruácie
  • Fáza Panny - koniec menštruácie až do ovulácie
  • Fáza Matky - čas ovulácie + 2-3 dni
  • Fáza Čarodejky - koniec ovulácie až do menštruácie (spravidla najdlhšia fáza).

 

Jednotlivé fázy sa vzájomne prelínajú, nie sú od seba ostro oddelené a nemusia trvať rovnaký počet dní. Lunárny mesiac trvá 28 dní, menštruačný približne rovnako, je to ale individuálne.

Ak už z akéhokoľvek dôvodu menštruačný cyklus nemáte, riaďte sa jednoducho iba podľa lunárneho cyklu – energetická stopa menštruujúcej maternice vo vás ostáva navždy.
 

Bližšie informácie o zákonitostiach ženskej cyklickosti a o ich využití v jednotlivých fázach menštruačného/lunárneho cyklu nájdete v knihách:

Rudý měsíc - vhodnejší pre ženy emotívnejšie, pracujúce viac s obrazmi a duchovnou rovinou

Cyklická žena - pre ženy pragmatické a viac rozumové

Návod na ženy - pre ženy aj ich mužov, ktorí chcú veci pochopiť praktickým aj vtipným a pre oboch zrozumiteľným spôsobom

Pre vedomú objavnú prácu, zmapovanie svojho cyklického opakujúceho sa nastavenia použite Cyklickú mapu, ktorá vás tým krok za krokom prevedie. 


Technické informácie: priemer kolieska 15 cm
Digitálna tlač na matný 300g kriedový papier s povrchovou matnou lamináciou, ktorá zaistí dlhšiu trvanlivosť. Zozadu je nalepený štvorček z magnetickej pásky, vďaka ktorému môže byť koliesko umiestnené na chladničke. S kolieskom sa dá veľmi ľahko otáčať.

Verzia: slovenský jazyk