ESSENS MONOLAURIN PREMIUM - výživový doplnok

Novinka

Prevratný výživový doplnok ESSENS Monolaurin Premium obsahuje účinné látky vo vhodnom pomere glyceryl laurát a lauryl sacharát a vďaka obsahu vitamínu A prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a slizníc. Kombinácia aktívnych zložiek napomáha k obranyschopnosti organizmu oslabeného vplyvom vírusových infekcií. Obsah: 60 kapsúl

Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1501-22
Doba dodania:
ihneď

31,80 €

+ -

ESSENS MONOLAURIN PREMIUM - výživový doplnok

Tri roky výskumu, vývoja a laboratórnych testov boli zúročené, a preto vám s obrovskou radosťou môžeme predstaviť úžasný a patentom chránený výživový doplnok ESSENS Monolaurin Premium. 

Prevratný výživový doplnok ESSENS Monolaurin Premium obsahuje účinné látky vo vhodnom pomere glyceryl laurát a lauryl sacharát a vďaka obsahu vitamínu A prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a slizníc. Kombinácia aktívnych zložiek napomáha k obranyschopnosti organizmu oslabeného vplyvom vírusových infekcií. 

Za vývojom i výrobou stojí ESSENS Vedecká rada, tím odborníkov a farmaceutov, ktorí sa vo svojom odbore pohybujú už mnoho rokov. Výživový doplnok bol vyvinutý a je vyrábaný pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia pravidiel a noriem EÚ.  Účinné látky sú získavané výhradne z prírodných zdrojov bez použitia surovín pripravených chemickou cestou. Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny overených dodávateľov. Nie sú použité suroviny pripravené chemickou cestou ani konzervačné látky, stabilizátory či syntetické farbivá.  

Výrobok neobsahuje cukor, lepok ani laktózu a je vhodný i pre vegánov.

 

ESSENS Monolaurin Premium i vďaka vitamínu A:

 • prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a slizníc
 • kombinácia aktívnych zložiek napomáha k obranyschopnosti organizmu oslabeného vplyvom vírusových infekcií
 • podporuje zdravú rovnováhu črevných baktérií
 • pomáha odstrániť nepriateľské patogény z tela (vírusy, baktérie, kvasinky, plesne, huby)
 • patentovaná technológia spracovania zabezpečuje maximálnu účinnosť v organizme, a tým pádom i veľmi silný antivírusový efekt
 • je prínosný pri bežnom nachladnutí a bojuje proti symptómom chrípky
 • má pozitívny vplyv na herpesové ochorenia, bakteriálne infekcie, ako sú stafylokokové a plesňové infekcie
 • pôsobí pozitívne na chronický únavový syndróm (CFS)
   

Čo je to Monolaurín?
Čistý lipidový extrakt, ktorý sa prirodzene vyskytuje v kokosovom oleji, ale je zastúpený i v materskom mlieku. Pre svoje prínosné vlastnosti na imunitný systém bol predmetom mnohých vedeckých výskumov. Má preukázané antibakteriálne, antimikrobiálne, a predovšetkým antivírusové účinky. Štúdie dokazujú, že monolaurín napáda ochranný obal vírusov, čím dochádza k ich rozpadu. Monolaurín bol testovaný na baktérie  E. coli, kvasinky, vrátane Candida albicans, Helicobacter pylori (H. pylori), Giardia lamblia, Staphylococcus aureus (Staph) a tiež ľudské koronavírusy, a to s veľmi pozitívnymi účinkami. Štúdie ďalej preukázali, že na monolaurín doposiaľ nevznikla rezistencia, vďaka čomu je neustále účinný pre každého. 

V čom je ESSENS Monolaurin Premium jedinečný?
Výživový doplnok bol vyrobený na základe jedinečnej technológie spracovania, ktorá zabezpečuje lepšiu absorpciu látky do organizmu. V tele tak dochádza k maximálnej účinnosti, a tým pádom i veľmi silnému antivírusového efektu. Ojedinelý spôsob formy monolaurínu je chránený tzv. malým patentom, Úžitkovým vzorom č. 33 526, registrovaným na Úrade priemyselného vlastníctva Českej republiky zo dňa 3. 9. 2019 a bol výhradne aplikovaný na produkte ESSENS.   
 

Vitamín A má pozitívny vplyv na imunitný systém, chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Taktiež zabezpečuje správny rast, vývoj, kvalitu a funkčnosť slizníc, kostí a krvotvorby.  

 

Video rozprávanie samotného tvorcu PharmDr. Milana Krajíčka o revolučnom Monolaurine Premium s vysvetlením, čo je to za produkt a ako účinkuje, nájdete TU.
Pozn.: "Z určitých dôvodov bolo video stiahnuté, ale našla som ho v takejto okresanej forme."
Jana Kečkéšová

 

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2x denne. Ráno a večer pred jedlom zapite dostatočným množstvom tekutín. Pri ťažkých stavoch odporúčame kombináciu s ďalšími výživovými doplnkami ESSENS.  
 

Zloženie: glyceryl laurát, lauryl sacharát, vitamín A (Retinylacetát, 400 µg v 1 kapsule), plnivo: sorbitol, regulátory kyslosti: kyselina aminooctová, kyselina mliečna, mliečnan vápenatý, poťah kapsuly:hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý. 
 

Výživové hodnoty v 1 kapsule: Energetická hodnota 1,8 Kcal (7,5 KJ); tuky 0,35 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,35 g; sacharidy 0,001 g, z toho cukry 0 g; bielkoviny 0 g; vláknina 0,1 g; soľ 0 g. 

Obsah účinných látok v 1 kapsule: Glyceryl laurát 346 mg, Lauryl sacharát 2 mg, Vitamín A (retinylacetát) 400 µg / 100 % referenčná výživová hodnota. 

 

Upozornenia pre užívanie: odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené deťom do 3 rokov veku, tehotným a dojčiacim ženám.   

 

Recenzie a skúsenosti ľudí s užívaním Monolaurinu si môžete prečítať v záložke "Doplňujúce informácie"

 

Cez túto stránku si môžete objednať Monolaurin Premium priamo!

V prípade, že by ste si tieto výrobky chceli zakúpiť v cenách nižších najmenej o 20%, môžete sa zaregistrovať priamo na stránkach spoločnosti ESSENS. ID sponzora prosím uveďte číslo 20011052. Hneď po registrácii vám budú sprístupnené nižšie nákupné ceny. Táto registrácia vás nič nestojí, do budúcna k ničomu nezaväzuje a môže ísť hoci aj o jednorázový nákup. Zaregistrujte sa s uvedením ID sponzora 20011052 TU.

Ak k tomu máte otázky, kontaktujte ma prosím na info@zenavzene.sk.

 

NEZABÚDAJTE NA PREVENCIU A CHRÁŇTE SA PRED ZÁKERNÝMI CHOROBAMI

 • vyhnite sa úzkemu kontaktu s ľuďmi s akútnym respiračným ochorením
 • často si umývajte, najlepšie dezinfikujte ruky prípravkom na báze alkoholu
 •  dodržujte „etiketu kašľa“ - dostatočná vzdialenosť od iných osôb, zakrývať ústa a nos
 •  dodržujte karanténu osôb podozrivých na ochorenie a už chorých 
 • podporujte obranyschopnosť organizmu a posilňujte celkovú imunitu (črevo) a imunitu dýchacích ciest  

 

 

Výrobca: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

  

Doplňujúce informácie

Dobrý deň prajem. Som Anička a moje ID 20008931.
Chcem sa podeliť so svojou skúsenosťou s produktami Essens. Môj príbeh je takýto:
Pred tromi týždňami som pocítila škrabanie v krku. Nasadila som si Colostrum ráno a večer. Na druhý deň som cítila, že mám plné čeľustné dutiny a farba môjho hlasu bola zmenená. Pridala som si na obed aj Lactoferin. Samozrejme, do hrdla každú chvíľu a do nosa 1x denne som si striekala \" moju lásku\" Aloe vera soft spray. ( Už druhý mesiac užívam Flow EN ). Cítila som úľavu - hrdlo ma už nešteklilo a dutiny sa začali čistiť.
Nasledujúci deň mi doručili moju objednávku - Monolaurin Premium. Predchádzajúcu liečbu som vysadila a začala užívať už len Monolaurin a to večer, ráno a večer. Ráno som sa zobudila z d r a v á - dutiny čisté, v hrdle neškriabalo a môj hlas?, no bol môj, nezmenený. Po troch tabletách, z večera do večera. Úžasné!!!
Dnes sa mi stala príhoda, s ktorou sa musím s Vami podeliť. Som sestra a dnes som mala službu. V týchto dňoch viac vetráme a veľa žiarime ambulanciu. A nejakou náhodou som si zrejme ožiarila oči. Nadmerné slzenie a neznesiteľné štípanie, pálenie oči. Keby som doma nemala Aloe vera soft spray, tieto riadky by som teraz nepísala. Nastriekala som ho na gázový štvorec a priložila na obidve oči. Pálenie a slzenie asi po pol hodine prestalo. Úžasné!!!.
Vďaka patrí PhamDr. Krajičkovi a jeho tímu za tak úžasné prírodné produkty, ktoré vyrobili. Som veľmi rada, že som členom Essens a tieto jedinečné výrobky môžem používať a pomáhať aj druhým. Ďakujem.

 

Gabriela
Dobrý den, beru MonoLaurin, v podstatě spíš antivirální mix. Minulý čtvrtek u mě proběhla zvláštní viróza-probudila jsem se s nevolností, pocity na zvracení, bolestí hlavy. Během dne se přidaly návaly horkosti a zimnice, bolesti svalů... průjem jsem neměla, z jídla to asi také nebylo. Do večera se stav zlepšil, něco jsem i snědla, v noci jsem se 2x vypotila a do rána jsem byla zdravá. Nevím, co to bylo za virózu, ale myslím, že i díky Monilaurinu jsem se z toho zázračně brzy dostala.

 

Monika
Při užívání Monolaurinu se mi velmi rychle léčí opary...2-3 dny. Rýma odešla tak rychle jak přišla, bolest v krku, která mě provází celým jarem je minimální. Jediné negativum vidím ve zhoršení pleti a akné na zádech, které trvalo cca 10 dní jak u mě tak u stejně starého kamaráda. U starších klientů se neprojevilo. Nyní bez potíží. Monika 23 let.

 

Dagmar
Dagmar Tesařová 15001669 včera 3.4.jsem začala brát monolaurin mám v pondělí nastoupit do práce ⚒ a nebylo mi dobře. Bolela hlava a močový měchýř a alergie,proste únava k. O. Za jednu tabletku nos volný, mocak neboli i spánek nebyl tak dlouhý. No fakt to bylo poznat. Beru colostrum 1 ráno a večer
Cleanss ráno
Flowen večer monolaurin ráno a večer. Zatím se cítím

 

Jana
Já se po Monolaurinu cítím velmi dobře! Začala jsem v noci konečně kvalitně spát,zlepšila se mi pleť,mám víc energie a doufám,že i kašel,který mě trápí 33 let( prý syndrom dráždivého kašle),se též zlepší! Monolaurin bere celá moje rodina a rodiny mých kolegyň ( zdrav.sester). Musíme se chránit nejvíc! Děkuji za skvělý doplněk stravy!

 

Simona
Krásný den, Monolaurin Essens zabírá a velmi rychle :-* Chytla jsem od manžela chřipku bolelo mě celé tělo, byla jsem unavená, boleli mě průdušky hned jak se naskladnil monolaurin jsem ho objednala a nasadila po prvním dnu užívání 1-0-1 velké zlepšení a po druhém dnu jsem byla jak rybička , sama jsem byla překvapená jak rychle zabírá. Dcera jeden den rýma a náběh na její dušnost ( je astmatička, alergička, má velmi oslabenou imunitu ) opět jsem nasadila Monolaurin a nemoc se stopla a dál se nerozjela to jsme zažili poprvé že by jí tak něco brzy zastavilo nemoc opravdu za nás doporučuji jsem velmi spokojená. Dcera vždy v jarním období trpí dýchacími obtížemi ( noční kašel, dušnost a laryngitidy ovšem teď je klid a je bez potíží ) Bereme dál na podporu imunity celá rodina :-*

 

Pavla
Krásný den všem. Nevím, zda je to možné, ale při užívání Monolaurinu mám mnohem lehčí průběh mé \"jarní\" alergie - opravdu jsou mé stavy oproti jiným letům téměř zanedbatelné... Alergici, astmatici - pociťujete to také tak???

 

Vlasta
Ráda bych se podělila o zkušenost s užíváním ESSENS MONOLAURIN .
Byly jsme s dcerou ještě před 14 dni velice unavené a dcera po chřipce. Začaly jsme obě před týdnem užívat a mohu jen říct, že už po 4 dnech jsme cítily zlepšení našeho stavu.
Zase jsme v kondici a naše sliznice stále oteklé i způsobenou alergií jsou v hodně lepším stavu.
Nyní užíváme týden.
Další zkušenosti budu získávat a podělím se.

 

Veronika
Několik dní mě trápil dávivý kašel s mírným zahleněním, vodnatá rýma a občasná bolest hlavy, na kterou nezabíraly analgetika… přesto, že dělám ve zdravotnictví, mě zaměstnavatel, ani praktický lékař neposlali na testování koronaviru. Bylo mi doporučeno odebrat si krev na KO a CRP, kdy leukocyty byly v normě a CRP 33. Praktická lékařka dle těchto odběrů zhodnotila ze jsem "po epidemiologické stránce v pořádku" (nebudu se k jejímu názoru vyjadřovat :)) Kašel se stále zhoršoval, a tak jsem přistoupila k léčbě Monolaurinem s vědomím, že není co zkazit. Brala jsem Monolaurin 1-0-1, Lactoferrin 1-0-1, Flow`EN 0-0-1 a dále doplňky stravy jako Lichořeřišnici, vitamin B a C. Po necelých 2 dnech potíže definitivně ustoupily. Byla jsem opravdu překvapená jak já, tak i mé okolí.

 

Kateřina
V době jarních prázdnin 1.3 - 7.3 v Jeseníkách jsme si přivezli střevní virózu která kolovala mezi všemi cleny naši 4 členné domácnosti, po dobu dvou týdnu se to projelivo u všech včetně mě, přidalo se nachlazení, rýma a u některých i teplota a bolest kloubů. Nemohl jsme se toho zbavit asi 14 dní, kromě Paralenu na sražení teploty nic nezabíralo, byli jsme všichni hodně unavení. Začali jsme na doporučení užívat Monolaurin, byla jsem překvapená, že po 4. tabletce, čili po 2 dnech, jsem ožila, únava i bolest kloubů velmi rychle odezněly a začala jsem opět fungovat na plno. Jak to viděl manžel, okamžitě začal Monolaurin užívat také. Osobní zkušenost je nepřenositelná, díky možnosti tento produkt vyzkoušet už vím, jakou přidanou hodnotu má. Proto všem doporučuji Monolaurin vyzkoušet, můžete být velmi překvapení, jak jednoduchým způsobem se vrátíte do své kondice i v této těžké době.

 

Zdroj: www.essens.sk