• Úvod
  • >>
  • OrganiCare Deo Roll-on

OrganiCare Deo Roll-on

Jemný a účinný organický dezodorant kontroluje a harmonizuje proces potenia a pritom zohľadňuje prirodzenú funkciu pokožky.

Výrobca:
CaliVita
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
1702-01
Doba dodania:
ihneď

8,60 €

+ -

OrganiCare Deo Roll-on

Organický dezodorant ORGANICARE DEO ROLL-ON (50 ml) neobsahuje hliníkové soli, parabény ani alkohol.
 
Rovnako ako je tomu pri ostatných organických produktoch, je 99% jeho zložiek prírodného pôvodu. A okrem toho 95% účinných látok rastlinného pôvodu, ako je aloe vera, levanduľa, olivový olej, rozmarín alebo extrakt z citrónovej kôry, pochádzajú z organického hospodárstva. Tento prípravok reguluje a vyrovnáva proces potenia, a pritom berie ohľad na prirodzené procesy v našej pokožke. Jeho rastlinné organické účinné látky majú prírodné dezodoračné, absorpčné a antibakteriálne účinky, a zároveň upokojujú a chránia pokožku v podpazuší.
Nemusíte sa ničoho obávať. Príjemnú a prirodzenú sviežosť, ktorá sa objaví po použití OrganiCare Deo Roll-On, budete vnímať 24 hodín denne.
 
Zažite silu a čistotu prírody na vlastnej koži. Ak sa preladíte na tento prírodný deodorant, budete odmenená jeho čarovnou vôňou a zdravím vašej pokožky.
 
 
 
Kozmetické prípravky radu OrganiCare sú vyrobené z cenných a účinných zložiek prírodných bylín, ktoré boli vypestované na bio farmách. Počas tradičnej výrobnej metódy, ktorá nasleduje po ručnom zbere a vyžaduje starostlivú pozornosť, neboli použité žiadne chemické prídavné látky. Takto je zachovaná plná účinnosť cenných ingrediencií a výsledkom je produkt mimoriadne vysokej kvality, čistoty a účinnosti.
 
 
Jedna z najcitlivejších oblastí na našej pokožke je v našom podpazuší, kde je obzvlášť jemná a tenká koža, ktorá si vyžaduje šetrnú ochranu.
A nie je vôbec bezvýznamné, akým látkam je táto pokožka dennodenne vystavená. Dezodoranty, ktoré sú bežne dostupné, môžu obsahovať niekoľko typov chemikálií, ktoré sú síce účinné, ale napriek tomu agresívne.
Naviac je možné, že ich účinky nás budú trápiť ešte dlho po tom, čo sme si ich aplikovali na citlivú pokožku v podpazuší.
 
Prekliatie agresívnych chemikálií
Jednou z najčastejšie používaných chemických látok je hliníková soľ. Blokuje otvory potných žliaz, takže pot nie je schopný z tela odísť, a pritom je potenie prirodzený proces, ktorý telo ochladzuje. Ďalšou často požívanou látkou je triklosan, ktorý dráždi oči a pľúca a je veľmi škodlivý pre životné prostredie. Tiež nemôžeme obísť parabény a iné aromatické látky, ktoré vyvolávajú alergické reakcie na pokožke. Každý dezodorant môže obsahovať desať alebo až dvanásť druhov takýchto látok.
 
 
Prečo sa rozhodnúť pre OrganiCare Deo Roll-On tiež v lete?
  •      Pretože v tom nie je žiadny chyták, žiadne úskoky ani žiadny podvod. Látky v OrganiCare Deo Roll-On sú naozaj prírodné a nepoškodia vaše zdravie.
  •      Pretože jeho účinné látky sú založené na bylinách, ktoré boli po stáročia testované a ktoré rastú na certifikovaných biofarmách.
  •      Pretože tieto rastliny upokojujú, vyživujú a chránia pokožku vášho podpazušia a okrem toho majú prirodzené dezodoračné, absorpčné a antibakteriálne účinky.
  •      Pretože skvele vonia vďaka zvláštnej kombináciu prírodných výťažkov.
  •      Pretože je efektívny, a to aj v lete. Prírodná sviežosť trvá 24 hodín.