Posvátné vztahy

Praxe důvěrné, erotické lásky. Autori: Sophia Anaiya; Prakasha Padma Aon. Počet strán: 351 . Jazyk: český.

Dostupnosť:
Na sklade
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
3000-80
Obsah balenia:
1 ks

16,70 € s DPH 15,18 € bez DPH

+ -

Posvátné vztahy

Sexualita je jednou z ústredných kvalít našej duše, čo najlepšie dokazuje to, ako sú utvorené naše fyzické a duchovné telá s ich vrodeným sklonom k ​​sexuálnemu prejavu. Prijatím svojej sexuálnej sily v milostnom zväzku môžete uskutočniť svätú trojicu svojich dvoch duší a božstva a premeniť svoj vzťah v chrám zasvätenia slúžiaci vášmu duchovnému rozvoju a prebudeniu, ktorý vám pomocou posvätných telesných rituálov umožní božskú gnózu, priame poznanie Boha.

Anaiya Sophia a Padma Aon Prakasha v tejto pracovnej knihe vysvetľujú, ako obnoviť prvotný sexuálny prejav v súlade s božstvom, s partnerom či partnerkou preplávať vodami božského vzťahu a zažať alchymický proces posvätného sobáša čiže hieros gamos - zjednotenie s Bohom. Vysvetľujú, ako dvaja milenci, ktorí spoja svoje cesty a pre svoju vzájomnú lásku sa vzdajú sami seba, opätovne uskutočnia prvotný zväzok kozmického páru, Šivu a Šakti, z ktorého vznikol vesmír.

Autori tu vzájomne pretkávajú mystickú ženskú múdrosť, transcendentné mužské vedomie a sexuálnu psychológiu a ponúkajú praktické nástroje na vyrovnanie mužskej a ženskej energie prekonanie prekážok vo vzťahu a navodenie sexuálneho liečenia, emocionálneho vyjasňovania, duchovného rastu a fyzického uvoľnenia. Nájdete tu cvičenia určené ženám, mužom a párom a podrobné vysvetlenie praxe sebaprebudenia, pulzovania lona, evolúcie jóni a lingamu a rad posvätných telesných rituálov. Skrze tieto praxe otvárajúce srdce môžete nielen prehĺbiť svoju spätosť s božstvom, ale aj rozvinutý láskyplný vzťah k sebe, k partnerovi či partnerke a k okolitému svetu.

 

ANAIYA SOPHIA je kvalifikovanou učiteľkou kundalini jogy a zasvätenou kňažkou Ružovej línie, súčasťou línie Grálu. Vedie workshopy po celom svete zamerané na prebudenie oduševnelej sexuality, hieros gamos, posvätnú sexuálnu jednotu a múdrosť lona. Je autorkou kníh Open Your Heart with Kundalini Yoga a Pilgrimage of Love a spoluautorkou knihy Womb Wisdom (Múdrosť lona, Maitrea, 2018). Žije v Londýne a južnom Francúzsku.

 

 

 

 

Padma Aon Prakasha je zasvätený do šivaistickej tantry a tibetskej budhistickej línie Congkhapy a Maitréi. Je spoluautorom Moudrosti lůna a autorom mnohých vlastných kníh a po celom svete ponúka transformačné kurzy. Žije na gréckych ostrovoch.

 

 

 

 

Od týchto autorov nájdete v e-shope zenavzene.sk aj ďalšie knihy: Moudrost lůna a Posvátná sexuální jednota