Yoni vajíčko – ametyst

Kameň čistoty a zbožnosti s ohromnou ochrannou silou. Má silnú liečivú aj očistnú moc a vysoké spirituálne vibrácie.

Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1401-06-17
Obsah balenia:
1 ks

17,50 € s DPH 14,58 € bez DPH

Yoni vajíčko – ametyst

Yoni vajíčko z polodrahokamu

Polodrahokam opracovaný do tvaru vajíčka, ktorý sa vkladá do pošvy. Vajíčko z pravého polodrahokamu lieči nielen telo ale aj ducha. Má vlastnosť vstrebať negatívne energie a podľa druhu kameňa pôsobí na konkrétne časti tela aj duševné problémy.

Vajíčko pred použitím očistite vo vode so soľou. Je vhodné nechať ho raz za čas v slanej vode aj cez noc kvôli neutralizácii energií.

Ametyst

Korále z ametystu sú známe zo starovekých kultúr civilizácie Mohendžodára, Egypta, Sumeru a ďalších. Ametyst, „kameň kráľov“, môžeme nájsť aj vo Svätováclavskej korune. Tento kameň vie prebúdzať bdelosť vyššej mysle, otvárať bránu do inej reality a prináša intuitívne sny. Dokáže myseľ upokojiť aj povzbudiť, napomáha pri meditáciách. Prináša božskú lásku, ponúka vhľad do skutočnej podstaty človeka a pomáha vyrovnať sa s prežitou stratou. Posilňuje vylučovacie orgány a imunitný systém. Jedná sa o skvelý čistič krvi a vie tiež zablokovať geopatogénne zóny.

Pre viac informácií k tejto téme si môžete prečítať článok Léčivé kameny – klenoty, které uzdravují. Dôležité praktické rady tiež nájdete v článku Praktické rady jak vybrat, očistit a používat energetické vejce.

Výber kameňa
Pri výbere kameňa môžete sa môžete riadiť vlastnosťami polodrahokamu a vybrať si ten, ktorý je vám svojími vlastnosťami sympatický alebo ktorého pomoc práve potrebujete. Alebo sa môžete úplne riadiť svojím pocitom a namiesto toho, aby ste študovali vlastnosti kameňa si vyberte ten, ktorý sa vám na prvý pohľad páči. Podobne postupujte pri práci s kameňom alebo pri jeho očiste, hlavne je dôležité do ničoho sa nenútiť.

Starostlivosť o kameň
K očiste kameňov slúžia rovnaké zdroje ako k očiste človeka. To, čo prospieva nám, prospieva aj energetickému vajíčku. Je to tečúca voda, čerstvý vzduch, slnečné lúče, mesačný svit, láskyplná starostlivosť, meditácia a modlitba.

Veľkosť vajíčka: 45 x 35 mm

Upozornenie
Veľkosť sa môže od uvedeného mierne líšiť a tiež farebne môže byť kameň odlišný od toho na fotografii – jedná sa o prírodninu, teda žiadne dva kamene nie sú totožné (niektoré kamene sú si všetky veľmi podobné, iné, tie so vzorom, sa naopak líšia). Kamene sú leštené, ale drobné trhlinky či žily sú ich prirodzenou súčasťou. 

Malý plastový stojan, na ktorom je vajíčko vyfotené, nie je súčasťou produktu. Môžete si ho ale k vajíčku prikúpiť.

Všetky tu uvedené údaje o vlastnostiach polodrahokamov a minerálov sú len informačné, čerpané zo všeobecne známych informácií a zdrojov. Nie sú návodom, ako obísť klasickú liečbu. Vždy majte na pamäti, že použitie drahých liečivých kameňov nie je alternatívnou metódou ku konvenčnej lekárskej starostlivosti.

 

Zdroj: www.yoni.cz, www.kalisek.cz