Yoni vajíčko – krištáľ

Prejasňuje myseľ, nabíja novou energiou a odstraňuje negatívne emócie a bloky brániace voľnému toku energie v tele. Je to veľmi univerzálny kameň, silný zosilňovač energie, ktorý energiu pohlcuje, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie.

Dostupnosť:
Na objednávku
Doba dodania:
ihneď
Obj. čislo:
1401-06-18
Obsah balenia:
1 ks

16 € s DPH 13,33 € bez DPH

+ -

Yoni vajíčko – krištáľ

Yoni vajíčko z polodrahokamu

Polodrahokam opracovaný do tvaru vajíčka, ktorý sa vkladá do pošvy. Vajíčko z pravého polodrahokamu lieči nielen telo ale aj ducha. Má vlastnosť vstrebať negatívne energie a podľa druhu kameňa pôsobí na konkrétne časti tela aj duševné problémy.

Vajíčko pred použitím očistite vo vode so soľou. Je vhodné nechať ho raz za čas v slanej vode aj cez noc kvôli neutralizácii energií.

Krištáľ (kremeň)

Krištáľ je bezfarebná odroda kremeňa. Číry a priesvitný krištáľ bol od dávnych čias považovaný za symbol rovnováhy a čistoty a používaný na talizmany. Je to veľmi univerzálny kameň, ktorý je vhodný na všetky zdravotné problémy,
vrátane problémov duše. Tíši bolesti hlavy, posilňuje imunitu, uvádza telo do rovnováhy … Ide o veľmi silný zosilňovač energie, ktorý energiu pohlcuje, uvoľňuje a reguluje, uvádza ju do úplnej harmónie.
Krištáľ prejasňuje myseľ, nabíja novou energiou a odstraňuje negatívne emócie a bloky brániace voľnému toku energie v tele.

Pre viac informácií k tejto téme si môžete prečítať článok Léčivé kameny – klenoty, které uzdravují. Dôležité praktické rady tiež nájdete v článku Praktické rady jak vybrat, očistit a používat energetické vejce.

Výber kameňa
Pri výbere kameňa môžete sa môžete riadiť vlastnosťami polodrahokamu a vybrať si ten, ktorý je vám svojími vlastnosťami sympatický alebo ktorého pomoc práve potrebujete. Alebo sa môžete úplne riadiť svojím pocitom a namiesto toho, aby ste študovali vlastnosti kameňa si vyberte ten, ktorý sa vám na prvý pohľad páči. Podobne postupujte pri práci s kameňom alebo pri jeho očiste, hlavne je dôležité do ničoho sa nenútiť.

Starostlivosť o kameň
K očiste kameňov slúžia rovnaké zdroje ako k očiste človeka. To, čo prospieva nám, prospieva aj energetickému vajíčku. Je to tečúca voda, čerstvý vzduch, slnečné lúče, mesačný svit, láskyplná starostlivosť, meditácia a modlitba.

Veľkosť vajíčka: 45 x 35 mm

Upozornenie
Veľkosť sa môže od uvedeného mierne líšiť a tiež farebne môže byť kameň odlišný od toho na fotografii – jedná sa o prírodninu, teda žiadne dva kamene nie sú totožné (niektoré kamene sú si všetky veľmi podobné, iné, tie so vzorom, sa naopak líšia). Kamene sú leštené, ale drobné trhlinky či žily sú ich prirodzenou súčasťou.  Krištáľ je kameň, ktorý je zo všetkých najviac problémový, čo sa týka žíl, leštenia a malých prasklín. Ak túžite po čo najviac dokonalom kameni, objednajte si iný kameň. Žiadny krištáľ, ktorý máme na sklade, nie je dokonalý (podľa ilustračnej fotky).

 

Všetky tu uvedené údaje o vlastnostiach polodrahokamov a minerálov sú len informačné, čerpané zo všeobecne známych informácií a zdrojov. Nie sú návodom, ako obísť klasickú liečbu. Vždy majte na pamäti, že použitie drahých liečivých kameňov nie je alternatívnou metódou ku konvenčnej lekárskej starostlivosti.

 

Zdroj: www.yoni.cz, www.maluna.cz